لاغری شکم
لاغری شکم

لاغری شکم

> رژیم لاغری سریع <

لاغری شکم

 

یکی از بزرگترین مشکلات مراجعان به کلینیک معمولا لاغری شکم و لاغری پهلو هاست . لاغری موضعی شکم ، اگرچه کار سختی است ولی معمولا به چند روش انجام می شود . بسته به شرایط مراجعه کننده یک یا چند روش از روش های زیر پیشنهاد می گردد تا به نتیجه دلخواه برسد

 

لاغری شکم – رژیم غذایی

 

اگر مراجعه کننده قصد لاغری شکم و پهلو ها را دارد باید بداند که این کار وابسته ای از لاغری و لاغر شدن کل بدن به واسطه رژیم غذایی صحیح و اصلاح عادات بد غذایی است . در واقع برای لاغری شکم ، فرد باید ابتدا وزن خود را کاهش دهد و اولین قدم در این کار رژیم غذایی است .

 

لاغری شکم – ورزش

 

لاغری شکم با ورزش به دو صورت اتفاق می افتد . بخش اول ورزش های صحیح طبق یک برنامه بدنسازی درست و علمی است. متاسفانه در باشگاه ها شاهد آن هستیم که مربیان بدون سواد علمی و عملی و تنها به واسطه شنیده های خود اقدام به دادن انواع برنامه های ورزشی و بدنسازی می کنند که این برنامه ها به ورزشکار آسیب نیز وارد می کند و تنها ممکن است در کوتاه مدت کمی به وی کمک کند . بخش دوم لاغری موضعی با ورزش از طریق ورزش ها استقامتی اتفاق می افتد . هر ورزش استقامتی برای لاغری فرد مهم نیست . برنامه ورزشی فرد باید بر اساس ضربان قلب وی نوشته شود تا هم به وی کمک کند و هم در سلامتی وی موثر باشد .

 

لاغری شکم – لیپولیز

 

 

 

لاغری شکم – لاغری موضعی

 

لاغری موضعی شکم از دو طریق انجام می شود . اول از طریق تزریق های موضعی که شامل مزوتراپی لاغری یا کرایولیپولیز و یا روش های دیگری نظیر کویتیشن ، آر اف و لیپوماتیک است . مزوتراپی بی خطر بوده و چنانچه با فرمول درست انجام شود بسیار نتایج خوبی در پی خواهد داشت و درباره سودمند بودن آن بسیار گفته ایم که می توانید بخوانید . تزریق سوما که به صورت بی رویه در ورزشکاران و بدنسازان انجام می شود بسیار خطرناک بوده و علی رغم اینکه توسط مربیان سودجوی باشگاه ها انجام می گیرد فرد را مستعد دیابت می کند و احتمال بروز سرطان را در وی بالا می برد و ممکن است حتی با مرگ نیز همراه باشد . روش دوم لاغری موضعی شکم استفاده از روشی به نام کت گوت یا امبدینگ است که پیش از این در مورد آن نیز صحبت کردیم و روش بسیار بی خطر و موثری است اگر به صورت کامل انجام شود .

امروزه روش های لیپولیز متعددی وجود دارد . لیپوساکشن ،  لیپوماتیک و ویزر را که جدیدترین روش لیپولیز و لاغری موضعی است توضیح داده ایم . کرایولیپولیز را نیز که نسبت به لیپوماتیک غیر تهاجمی تر است نیز توضیح داده ایم . این ۳ روش یعنی لیپوماتیک ، ویزر و کرایولیپولیز بهترین دستگاه های لاغری موضعی اند و به لیپوساکشن سنتی اولویت دارند و عوارض جانبی بسیار کمی دارند .

 

آنچه من به بیماران خود توصیه می کنم بر حسب شرایط آن هاست و در کنار ورزش ترکیبی از روش های فوق را بر حسب جنسیت ، شرایط کاری ، توانایی های فرد و علائق او انجام می دهیم تا به نتیجه ای فوق العاده برسد .

> لاغری شکم با مزوتراپی لاغری <

درباره دکتر حسین باقری

حسین باقری ، پزشک هستم (فارغ التحصیل از ایران)، osteopath (فارغ التحصیل از کانادا) و ورزشکار(بیشتر از نوع extreme)، پزشک ورزشی ، مربی رسمی فدراسیون بدنسازی ، عضو رسمی انجمن پزشکان ورزشی ، پزشک رسمی فدراسیون فوتبال ، علاقمند به تکنولوژی ، مشاور چندین باشگاه بدنسازی در تهران بودم و اکنون در کانادا مشغول مطالعه و درمان در حوزه آسیب های ورزشی، اسکلتی-عضلانی ( Myofascial ) و بازتوانی هستم.

بررسی

مزوتراپی لاغری

لاغری شکم با مزوتراپی لاغری

> رژیم لاغری سریع برنامه بدنسازی لاغری شکم با مزوتراپی لاغری

نظر(دیدگاه)

  1. ممنون از اطلاعات خوبی که ارائه فرمودید
    نکته قابل توجه اینکه در همه مقالاتتون رژیم غذایی و بدنسازی رو در نظر میگیرید
    دورود بر شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

55 + = 64